מובילים את הדרך. 175 שנים של עשייה

השנה אנו חוגגים 175 שנים וכדי לציין זאת בכבוד הראוי, יש לנו מגוון פעילויות. אנו נחגוג את המורשת העשירה שלנו, נסתכל אל העבר על כל המוצרים והחידושים שהפכו את Yale למותג שהיא כיום וכמו כן נבחן את כיצד החברה שלנו תתפתח בעתיד.

היסטוריה

לאחר ההגירה מצפון ווילס, בריטניה לניו יורק במהלך המאה ה -19, משפחת ייל החלה בעיצוב וייצור מגוון של מנעולים ברמת אבטחה גבוהה. זה קרה בשנת 1843 שמנעול הקומבינציה הפטנטי הראשון הומצא על ידי סר ליינוס ייל.

בנו של סר לינוס ייל אשר הצטרף לעסקי אביו ב – 1850, שכלל ורשם פטנט על צילינדר עם מערכת פינים וקפיצים, שהמציא אביו, והפך למומחה בתחום הנעילה.ב- 1862 הציג לעולם מנעול חדש לנעילה בבנקים וסימן את המעבר לשימוש במנעולי מספרים במקום במנעולי מפתחות.המנעול שהמציא נחשב כיום למנעול פופולרי הנמצא בשימוש בארה"ב ובעולם כולו .ייל הבן התנסה גם עם מנעול המבוסס על עיקרון המכניזם בו שימוש כבר במצריים העתיקה, 4,000 שנים קודם לכן. לבסוף, לאחר רישומי פטנטים נוספים בין השנים 1861 ל- 1865, הצליח ייל הבן לפתח את המצאתו החשובה ביותר צילינדר Yale. לינוס ייל הבן שינה את תעשיית הנעילה לנצח עם המצאותיו פורצות הדרך.

עתיד

כיום Yale ידוע ומוכר כמנעול המועדף בעולם והוא מופץ בלמעלה מ- 125 מדינות ברחבי העולם.
כאחד מהמותגים הבינלאומיים הוותיקים ביותר, Yale היא בין השמות הידועים והמוערכים ביותר בתעשיית הנעילה ובחברה מקפידים על איכות, חדשנות, עיצוב, אמינות, אמון ובעיקר אבטחה. 

מטרת Yale לגרום ללקוחות להרגיש בטוחים כך שיוכלו להרגיש חופשיים ליהנות מחייהם באופן מלא ללא דאגות.

כדי לעשות זאת, Yale מציעה איכות חיים ולא פתרון אבטחה פשוט. בקניית מוצרי Yale הלקוחות קונים אמינות ושקט נפשי, בין אם מדובר במנעול למחסן ובין אם מדובר בנעילת דלת הכניסה או האזעקה הביתית החכמה לדירה החדשה שלך.

במבט לעשורים הבאים, ברור כי Yale נוקטת בצעדיה החכמים אל העתיד, וממקמת את עצמה כמובילה בתחום האבטחה הביתית החכמה. לחדשנות, טכנולוגיה, תקני אבטחה ורמת הפשיעה יש השפעה על נוף האבטחה הביתית ו- Yale נמצאת בחוד החנית, ומפתחת את מוצרי האבטחה העתידיים.

במבט לאחור של כמה עשורים, הבית החכם היה רק ​​חזון עתידני שבו חפצים ביתיים רגילים יכולים לבצע פונקציות באמצעות פקודה קולית או שלט רחוק. במעבר מהיר להיום הקונספט הזה הגיע למיינסטרים. 

המעבר של Yale ממוצרים מכניים למוצרים אלקטרוניים סומן לראשונה ב -2010, כאשר הושק לראשונה בבריטניה מנעול הדלת החכם הראשון, Yale Keyfree. מאז, מוצרים חכמים נמכרו במידה ניכרת ובשנת 2016, Yale השיקה את Yale Smart Living והציגה מגוון שלם של מוצרי אבטחה ביתיים הנשלטים מרחוק על ידי בעלי בתים. החל ממערכות אזעקות, מצלמות IP וטלוויזיה במעגל סגור. צעד זה סימן נקודת מפנה ענקית עבור Yale ומכאן אנו יכולים לראות איך החברה מתפתחת אל העתיד